Villeroy & Boch Bath PhotoArt

Aastal 2020 tegime koos Villeroy & Boch’ga koostööd tunnustatud cinemagraph Virgo Haaniga, kes lõi unikaalsed liikuvate piltidega kunstiteosed, mis said inspiratsiooni Villeroy & Boch kaasaegsetest toodetest ning andsid edasi toodete olemust ning põhiomadusi.

Teosed valmisid 2020. aasta jooksul ja neid saab näha siin: www.youtube.com/watch?v=xDpIFXiPkKE. Kui vaadata prinditud kunstiteoseid läbi spetsiaalse mobiiliäpi, hakkavad ka need “elama”.

Korraldasime ka B2B ürituse V&B klientidele ning partneritele, mis leidis aset 17. septembril 2020 Fotografiska Tallinnas. Vaata ürituse fotogaleriid siit: www.louder.ee/gallery/galerii/vbevent.

Üritusel avasime üheks õhtuks Virgo Haani liikuvate piltidega fotonäituse Villeroy & Boch Bath PhotoArt, kuulasime head muusikat Sofia Rubina-Hunteri esituses ning nautisime suurepärast menüüd ja Fotografiska toitlustuskontseptsiooni esitlust peakokk Peeter Piheli poolt. Kõik külalised said saabudes väikese sinise pudeli salapärase sinise vedelikuga, mille nad said valada oma lemmikteose ees olevasse klaasanumasse – nii selgus külaliste lemmik kunstiteos.